Vizyonumuz

"Kalite sürekli gelişmeyi öngörür."

Some description text for this item

Eskizz Art olarak sunduğumuz hizmetlerde daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

Piyasadaki eksikleri belirleyerek yaratıcı işler üretmek, hizmetlerimizi bu içeriklerle harmanlayıp özgün tasarımlarımız, kaliteli fotoğraf ve video çekimlerimiz, basılı materyallerde kullanılan malzeme kalitemiz ile müşterilerimize “işte tamda bunu istiyorduk” dedirten bir işbirliği süreci yaşatmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

“İyi işler başarmanın tek yolu, yaptığınız işi sevmekten geçer.”

İş ortaklarımıza yaratıcı, özgün tasarımlar sunarak hayallerindeki marka ve tasarımlara ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

İş ortaklıklarından doğan dostlukları önemsiyor, içten ve samimi ilişkiler kurarak ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümleri sunuyoruz. Kişiye özel tasarımlarla markanızın farklılaşmasını ve rakiplerinden öne çıkmasını sağlıyoruz.  İşimizi sevgiyle yaparak sizlerin mutluluğunu ve başarısını her zaman öncelikli tutuyoruz.

Marka Hikayemiz

2016 yılında yaptığı yağlı boya tablolar ve dijital tasarımların değersizleştirilmesinden ve çevresindeki kadınların da aynı süreçleri yaşadığını görmesinden yılmış olan İşletme mezunu Esra Selçuk, sanatın ve kadının değerini hatırlatmak için işe koyulmuş, 2017 yılında Eskizz Art markasını kurmuştur.
Esra Selçuk, kariyerine amatör olarak tuval resmetmeyle adım atmış, ardından şu an profesyonel olarak yaptığı alanda Grafik Tasarım bölümünü bölüm birinciliğiyle tamamlayarak ilk hedefine ulaşmıştır. 2012 yılından beri aktif olarak Grafik Tasarım Uzmanı / Art Director ve Sosyal Medya Yöneticisi olarak geliştirdiği kariyerine, Creative Director olarak oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip bu firmayı yöneterek devam etmektedir.
Fırsat verilmeyen, yetenekli kadınların istihdamı, desteklenmesi ve onlara çalışma alanı sunulmasını ilke edinmiş, sanatı ve kadının değerini hatırlatmak için birliktelik ve azimle aşılamayacak hiçbir sınırın olmadığını bir kez daha ortaya koymak adına yola çıkılan bu fikirle temeli atılmış bir firmadır ESKİZZ ART.

Başarılı Bir Marka İçin Yapmanız Gerekenler

Başarılı bir marka oluşturmak için kendinizi, hedef kitlenizi ve değerlerinizi iyi tanımalı, benzersiz bir marka ismi ve logo oluşturmalı, tutkulu ve etkileyici bir hikaye oluşturmalı, sosyal medya ve dijital pazarlamaya yatırım yapmalı, kaliteli müşteri hizmeti sağlamalı ve markanızı sürekli olarak geliştirmelisiniz.

Read more

Marka Değerlerini Belirlemek İçin İpuçları

Firma olarak, marka değerlerini belirlerken, markasının misyon, vizyon ve hedeflerine uygun olan özellikleri, idealleri, inançları ve davranışlarını belirler. Bu özellikler, müşteriler tarafından firma ile ilişkilendirilen anahtar kelimelerdir ve markanın tüketici tarafından algılanma şeklini etkiler.

Read more

eskizzart.com © 2017 Tüm hakları saklıdır.